Zagęszczanie i przedłużanie rzęs metoda 1:1, 2:1, 3:1, Light Volume, Mega Volume

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs metoda 1:1, 2:1, 3:1, Light Volume, Mega Volume

O długich i gęstych rzęsach marzy każda kobieta, niestety nie każda z nas została takimi obdarzona. Na szczęście żyjemy w XXI wieku i naturę możemy poprawiać! Swoim Klientkom proponuję przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2:1, 3:1, Light Volume, Mega Volume. To przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej, które cieszy się coraz większą popularnością.

Metoda polega na doklejaniu jednej syntetycznej rzęsy do naturalnej, dzięki temu rzęsy stają się dłuższe, gęstsze i podkręcone. A to wszystko bez nienaturalnego efektu sztucznych rzęs.

Pierwszy zabieg permanentnego przedłużania rzęs trwa około dwóch godzin, jest całkowicie bezbolesny, a jego trwałość zależy od indywidualnego cyklu życia rzęsy, który wynosi ok. 60-90 dni. Przyklejona rzęsa wypada wraz z naturalną, a na jej miejsce wyrasta nowa, dlatego zabieg należy powtarzać co 3-4 tygodnie.

Przedłużone rzęsy to nie tylko gwarancja świetnego wyglądu każdego dnia, to również wielka oszczędność czasu! Rzęs nie trzeba tuszować, nie rozmazują się, nie odklejają i są wodoodporne- bez obaw można w nich pływać w morzu czy chodzić na basen.

Zapraszam do obejrzenia prac mojego autorstwa do galerii

GALERIA RZĘS

Zapraszamy do salonu

Można też umawiać telefonicznie

691-890-189

Indygo Studio

ul. Obwodowa 31A/C

osiedle Semeko „Przy Młynie”
84-240 Reda

indygo.karolina@gmail.com
691-890-189

Zapraszam mieszkańców:

Redy, Rumi, Wejherowa, Pucka. Gdyni i okolic…

Nowości

Kategorie

Tagi