ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Kolory odgrywają w naszym życiu wielką rolę, dobrze dobrane potrafią zdziałać cuda. W doborze kolorów nie chodzi o to, aby ślepo podążać za modą i ubierać się w najmodniejsze kolory, ale o to by umiejętnie wybrać te kolory, które harmonizują z naszą tonacją cery i barwą włosów. Źle dobrane odcienie powodują, że skóra wygląda smutno, a niekiedy wręcz chorobliwie. Natomiast dobrze dobrane barwy potrafią zdziałać cuda- rozświetlić, a nawet odmłodzić twarz.

Aby dokonać wyboru kolorów, właściwych dla naszego typu urody,  należy przeprowadzić analizę kolorystyczną. Profesjonalna analiza kolorystyczna trwa około 1,5 godziny i odbywa się przy użyciu specjalnych chust, uszytych z odpowiednio dobranych materiałów. Każda chusta jest w innym kolorze, w odcieniu zimnym i ciepłym. Przykładając chusty do twarzy można dokładnie określić typ kolorystyczny Klientki i wybrać najbardziej pasujące do niej kolory.

Od analizy kolorystycznej tylko krok do analizy sylwetki, dzięki nim Klientka zdobędzie wiedzę w jakich kolorach oraz fasonach ubrań prezentuje się najlepiej.

Zapraszamy do salonu

Można też umawiać telefonicznie

691-890-189

Indygo Studio

ul. Obwodowa 31A/C

osiedle Semeko „Przy Młynie”
84-240 Reda

indygo.karolina@gmail.com
691-890-189

Zapraszam mieszkańców:

Redy, Rumi, Wejherowa, Pucka. Gdyni i okolic…

Nowości

Kategorie

Tagi